< Zpět

KUBÍNOVI POKRAČOVATELÉ - pozvánka na mimořádný koncert

6.listopadu 2017
ovolte, abychom Vás opětovně pozvali na CYKLUS KOMORNÍCH KONCERTŮ, který pořádá obecně prospěšná společnost Janáčkův máj.

ZAČALO TO RUDOLFEM KUBÍNEM, ANEB OSTRAVA JAKO PŘIROZENÉ CENTRUM HUDEBNÍHO ŽIVOTA SLEZSKA - tak zní podtitul celkem tří komorních koncertů z tvorby ostravských skladatelů v provedení ostravských interpretů k 750. výročí první písemné zprávy o městu Ostrava. Druhý koncert, který nese název: KUBÍNOVI POKRAČOVATELÉ, se bude konat tuto středu 8. listopadu v 19 hodin ve Vítkovickém zámku a bude doprovázen průvodním zasvěceným slovem Jaromíra Javůrka, ředitele Janáčkova máje, o.p.s.

 

KUBÍNOVI POKRAČOVATELÉ

STŘEDA 8. LISTOPADU V 19 HOD / VÍTKOVICKÝ ZÁMEK

 

Zbyněk Přecechtěl - Lyrická črta pro smyčcové kvarteto
Benda Quartet

Milan Báchorek - Tři scény pro hoboj a klavír 
Dušan Foltýn – hoboj, Radana Foltýnová – klavír

Miroslav Klega - Koncertní kus pro housle a klavír 
Vítězslav Kuzník – housle, Zdeněk Pěček – klavír

Eduard Dřízga - Smyčcový kvartet
Benda Quartet

 

Vstupenky jsou v předprodeji od 5. 10. on-line na webových stránkách, v předprodejních místech Ostravského informačního servisu a také k zakoupení hodinu před koncertem ve Vítkovickém zámku. Kapacita všech koncertů je pouze 100 míst, doporučujeme tedy nenechávat zakoupení vstupenek na poslední chvíli.

Cena vstupenek je 140 Kč / 70 Kč studenti a senioři. Uplatnění slev (STUDENT / SENIOR) je možné pouze při osobním vyzvednutí vstupenek, nikoliv při nákupu online.